Trek UP & SP

İleri ve çok ileri işitme kayıplı kişiler özellikle kendilerini güvende hissedecekler. Sonic hastaların zorlayıcı ihtiyaçları için çok yönlü çözümler öneriyor. Daha fazla işitsel istekleri olan işitme cihazı kullanıcıları için, Trek çok daha hassas bir şekilde bariyerleri kaldırıp sesi ve netliği optimize ediyor. Böylece hastalar konuşmaların, bağlantıların ve hayatın daha fazla içinde hissediyorlar. Daha az duyulabilir feedback ile artırılmış güç hastaların daha önce duyamadıkları sesleri duymalarına yardımcı olur. Sonic SoundDNA platformunda yer alan Trek, doğal sesi verirken daha fazla konfor için çevresel gürültüleri de aynı zamanda kontrol eder. Gelişmiş bağlantı, güvenilirlik ve tarzıyla, Trek kullanıcılara günlük hayatın daha fazlasını yaşayabilmenin güvenini sunar.

Sonic'in en güçlü işitme cihazlarının içinde neler olduğunu görün.

Trek BTE Süper Power (SP) ve Ultra Power (UP), Sonic SoundDNA platformunda geliştirilen en güçlü işitme cihazlarıdır. İleri ve çok ileri işitme kaybı olan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Sonic Trek 80 | 40 performans seviyelerinde mevcuttur. Trek 2,4 GHz Bluetooth® özelliğine sahiptir. Düşük Enerji kablosuz teknoloji, telecoil, ses kontrolü için çift buton, ve program değişikliği için bir butona sahiptir. Trek IP68 derecesine sahiptir ve dampersiz boynuz kullanır.


Daha Fazlasını Yaşayın

İki stilde ve iki performans seviyesinde mevcut olan Trek, hayatın tüm maceralarına hazır. Gündelik Sesleri Daha İyi Hale Getirmek için bunlara benzer özellikler içerir.

Konuşma Değişkeni İşleme günlük durumları çok daha rahat işitilebilir hale getiriyor.
Gürültü Yönetiminde Konuşma, istenmeyen gürültüyü azaltır böylece zorlu durumlarda konuşmaları daha iyi anlayabilirsiniz
Adaptif Feedback İptal Edici Pro, feedback'i engeller ve dikkatinizi dağıtmayacak hale getirir
Tinnitus SoundSupport kişiselleştirilmiş sesler ile kulaklardaki çınlamayı geçici olarak rahatlatır
Frekans Transferi yüksek girişli konuşma ipuçlarını belli bir aralığa getirerek ünsüzleri daha iyi algılamanızı sağlar
Ses Seviyesi Kontrolündeki Adım Seviyesi, işitme cihazınızın ses seviyesinde daha ince ve hassas ayarlara imkan sağlar
SmartCompress değişen dinleme ortamlarında sesleri doğal tutar
Genişletilmiş Dinamik Aralık sinema salonları veya ibadet yerleri gibi alanlarda yüksek sesleri net tutar.
Binaural Gürültü Yönetimi daha dengeli bir ses için dış ortamda, toplantılarda veya otomobilde seyahat ederken düzensiz gürültüyü azaltır.

#Çocuğunuzun işitme kaybı var mı? #Neden Çift Taraflı İşitme Cihazı Kullanmalıyız? #Pure 312 Nx Doğrudan akış ile birlikte en küçük ve tam donanımlı işitme cihazı. #Pure 13 Nx Doğal ses için üstün performans ve en uzun akış süresi birleşiyor. #Motion 13 Nx Çok yönlü ayar seçenekleri ile doğrudan akış. #İşitme Cihazına Alışırken Ne Gibi Problemlerle Karşılaşılabilir?
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.