Pure Charge&Go AX

Yeni Pure Charge&Go AX işitme cihazlarımız dünyayı duyma şeklinizi değiştiriyor. Artık konuşmaları arka plan gürültüsü arasından duymaya çabalamaya gerek yok. 

Devrim niteliğindeki Augmented Focus™ teknolojimiz, zorlu dinleme koşullarında bile konuşmaları rahatlıkla takip etmenizi sağlar.

Özellikler:

  • Arttırılmış Konuşma Anlama
  • Kapsamlı Ses Çevresi
  • Taşınabilir Şarj
  • Android & iPhone Bağlantısı
  • AI Dijital Asistan

İşitme deneyiminizi arttırın
Pure Charge&Go AX önceki doğal ses çözümlerinin ötesine geçen, benzersiz bir işitme deneyimi sunar. Biz buna artırılmış işitme adını veriyoruz; her durumda kapsamlı bir ses deneyimi ile kristal netliğinde konuşma anlayışı.

Arka planda kalabalık bir grup sohbet ederken veya gürültülü bir ortamda bulunmanız gerektiğinde işitmek her zaman kolay olmayabilir.  Yeni Pure Charge&Go AX işitme cihazları bu kafa karıştırıcı ses kalabalığını çözer ve rahatlıkla duymak istediklerinize odaklanabilirsiniz. 

#Çocuğunuzun işitme kaybı var mı? #Neden Çift Taraflı İşitme Cihazı Kullanmalıyız? #Pure 312 Nx Doğrudan akış ile birlikte en küçük ve tam donanımlı işitme cihazı. #Pure 13 Nx Doğal ses için üstün performans ve en uzun akış süresi birleşiyor. #Motion 13 Nx Çok yönlü ayar seçenekleri ile doğrudan akış. #İşitme Cihazına Alışırken Ne Gibi Problemlerle Karşılaşılabilir?
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.