Hizmetler

Sakarya İşitme Cihazı Satış ve Uygulaması

İşitme cihazı satışı Adaduy gibi alanında profesyonel işitme cihazı satış ve uygulama merkezinde yapılmalıdır. Adaduy da alanında Uzman Odyolog, Odyometrist ya da sertifika sahibi işitme uzmanlarının gerçekleştirdiği testler sayesinde işitme kaybınızın derecesi belirlenir ve sizin için en doğru olan cihaz seçilir. Adaduy işitme cihazı satış ve uygulamasına ek olarak cihazınız için servis hizmetide vermektedir.

Sakarya Odyometrik ve Timpanometrik İşitme Testleri

Bir bireye işitme testi yapılması gerektiğine bir KBB(Kulak Burun Boğaz) uzmanı karar vermektedir. Bu testler yapıldığında kulağınızdaki işitme kaybı ve işitme kaybınızın derecesi tespit edilebilmektedir. Sese karşı yalıtımlı bir odada yapılmakta olan test esnasında dış etkenlerle bağlantınızı mümkün olan en iyi şekilde kesen bir kulaklık takılır. Birbirinden farklı frekans değerlerinde sesler dinletilerek kişinin tepkileri, kemik ve hava iletimi ile birlikte değerlendirilir. Kişiye herhangi bir ses duyarduymaz elindeki kumandanın butonuna basmalıdır. Kişinin duyduğu ses şiddetli, kalın vb türlerde olabilir en küçük bir ses bile duysa butona basmalıdır. Odyometri testi kulağınızdaki işitme kaybını tespit etmek için olduça önem taşıyan bir testtir.

Sakarya Özel Kulak Kalıbı İmalatı

Özel kalıbı imalatında sıklıkla biopar ve sert kalıp tercih edilmektedir. Çocuklarda ve yaşlı insanlarda biopar, daha genç ve orta yaştaki insanlarda ise sert kalıp kullanılıyor.Ancak yine sert kalıp sağlık yönünden bakıldığında daha iyidir. Kalıpsız cihazlar asla ve asla kullanılmamalıdır. Bunun nedeni kulak kanalı tam kapanmadığı zaman ötme yapmaktadır, zardan uzakta kalması nedeniyle sesi az alır. Yüksek seviyede işitme problemi yaşayan olan hastalarda, kalıbın kanalı uzun olması gerekmektedir (kulak içi ikinci dirseğine kadar uzanmalıdır). aksi taktirde yeterince verimli olmaz.

Sakarya Özel Kulak Tıkaçları İmalatı

Kulak tıkaçları, aşırı gürültü ortamlarda çalışanlar, yüzücüler, kulak zarı delik veya tüp takılması durumunda kulağın korunması amacıyla, kişiye özel ölçü alınarak yapılmaktadır. Kulak tıkaçları değişik renk, ebat ve modellerde yapılmaktadır.

Sakarya İşitme Cihazı Pilleri Satışı

İşitme cihazınızın pil bölümünü açıp cihazınızın pilini dikkatli bir şekilde takın,pili doğru taktığınızdan emin olun lütfen,pilin üzerinde pili koruması için bir etiket bulunur. Bu etiketi çıkarın ve bir kaç dakika kadar bekleyin, bekledikten sonra pil kısmını kapatabilirsiniz. Pil bölümünü kolayca kapatamıyorsanız zorlayarak kapatmaya çalışmayın muhtemelen pil doğru bir şekilde yerleştirilmemiştir.Ayrıca yanlış yerleştirilen pil cihazınızı çalıştırmaz, bu nedenle pili çıkarın ve doğru bir şekilde tekrar takın.

  • SAKARYA İŞİTME CİHAZI UZAKTAN KUMANDA
  • SAKARYA İŞİTME CİHAZI BLUETOOTH SATIŞI
  • SAKARYA İŞİTME CİHAZI AKSESUARLARI SATIŞI

Sakarya'da tüm işitme cihazı ihtiyaçlarınızı tek bir yerden kaliteli ve uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

 
#Çocuğunuzun işitme kaybı var mı? #Neden Çift Taraflı İşitme Cihazı Kullanmalıyız? #Pure 312 Nx Doğrudan akış ile birlikte en küçük ve tam donanımlı işitme cihazı. #Pure 13 Nx Doğal ses için üstün performans ve en uzun akış süresi birleşiyor. #Motion 13 Nx Çok yönlü ayar seçenekleri ile doğrudan akış. #İşitme Cihazına Alışırken Ne Gibi Problemlerle Karşılaşılabilir?
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.