İşitme Kaybı ve Tinnitus

İşitme Kaybı ve Tinnitus

Kulak çınlamanızı yönetin

Kalıcı rahatlık için benzersiz terapiler.

Huzurunuz önce gelir.
Hayatlarımız müziğin yumuşak notalarından, fısıltıyla yapılan iltifatlara kadar narin sesleri duyarak zenginleşir. Ancak zaman geçtikçe çoğumuz için bu dinleme keyfi kulak çınlamasından olumsuz yönde etkilenir.

İşitme cihazlarının lider üreticisi ve yeniliklerini gerçekleştiren firmamızın felsefesi, kulak çınlaması da dahil olmak üzere işitme zorluğu çeken kişilerin yaşam kalitesini arttırmaya odaklıdır.

Statik gürültü tinnitus terapi sinyalleri ve okyanus dalgası tinitus terapi sinyallerimiz artık Notch Terapi (Çentik Terapisi) ile tamamlanmaktadır. Signia işitme cihazları kulak çınlamasının etkilerini azaltan ve tamamen kaybolmasına neden olabilen Notch Terapis’ine (Çentik Terapisi) sahip tek işitme cihazlarıdır.*

Signia’dan gelen tinnitus terapisi daha az stresli ve daha huzurlu bir hayat demektir.

 

Modern işitme cihazları: kulak çınlamasını (tinnitus) hafifletmeye yardımcı olur.

Stres olmadan neyin önemli olduğunu dinleyin.
Signia işitme cihazları küçük teknolojik harikalar. Sesleri yükseltmek ve işitmeyi arttırmakla kalmaz, aynı zamanda kulak çınlamasının etkilerini hafifletmek için çeşitli çözümler sunar.

Kulak çınlamasının sebepleri çeşitlidir, tonal ve tonal olmayan kulak çınlaması şeklinde gruplandırılabilir. Tonal tinnitus ıslık, zil sesi, cızırtı gibi yakın ve kesintisiz bir ses ya da çakışan sesler gibi belirgin bir frekans algısında daha yaygındır. Tonal olmayan tinnitus uğultu, tıklama, çatırtı ve guruldama gibi durumlarda meydana gelir.

Üç farklı strateji ile en uygun sonuçlar.
Signia işitme cihazları, kulak çınlamasına karşı üç farklı strateji önerir.

Statik gürültü ve okyanus dalgaları tinnitus (kulak çınlaması) terapi sinyalleri tedavisi, dikkati çınlamadan uzaklaştıracak ve etkisini azaltacak şekilde ayarlanmıştır ve rahatsız eden kulak çınlaması seslerini örter. Sonuç olarak duymak istediklerinize odaklanabilirsiniz.

Yeni Notch Terapis’ine (Çentik Terapisi) sahip Signia işitme cihazları kulak çınlamasının etkilerini azaltan ve tamamen kaybolmasına neden olabilen tek işitme cihazıdır.*

Statik gürültü tinnitus terapi sinyalleri.
Kulak çınlaması rahatsızlığını ortadan kaldıran yumuşak ve nazik sesler.

Signia işitme cihazları tinnitus gürültü fonksiyonu özelliği ile, yumuşak terapi sinyali şeklinde ilave ses üretir. Böylece sizi rahatsız eden kulak çınlamasından (tinnitus) ilginizi başka yöne çevirerek sizi rahatlatır ve hayattan zevk almanıza yardımcı olur. Ayrıca, önceden ayarlanmış sinyallere ek olarak, özel ihtiyaçlarınıza yönelik kişiselleştirilebilecek olan terapi sinyalleri de mevcuttur.

Statik gürültü terapi sinyalleri, kulak çınlaması (tinnitus) sesleri ile karışan bir ses kullanarak dikkatinizi çınlamadan uzaklaştırır. Signia işitme cihazları beş farklı sinyal türü sunar, böylece İşitme Sağlığı Uzmanınız sizin için en rahat çözümü seçmenize yardımcı olur.

Okyanus dalgası tinnitus terapi sinyalleri.

Sahil sesinden rahatlatıcı daha ne olabilir?

Okyanus dalgası terapisi sinyalleri, kıyıya vuran denizin huzurlu sesinden esinlenerek, sahilde olma rahatlığını hissettirir. Okyanus dalga terapisi sinyalleri denizin sesine benzemesi ile pozitif, yatıştırıcı ve stresi azaltan bir dinleme deneyimi sağlar.

Signia işitme cihazları beş farklı sinyal türü sunar, böylece İşitme Sağlığı Uzmanınız sizin için en rahat çözümü seçmenize yardımcı olur.

Dünyada bir ilk: Tinnitus Notch Terapisi.
Gerçek huzurlu bir deneyim için kulak çınlaması seslerini ortadan kaldırır.

Signia işitme cihazları Notch Terapisine (Çentik Terapisi) sahip tek işitme cihazıdır. Özellikle en yaygın tinnitus türü olan tonal kulak çınlaması deneyimine sahip kişiler için etkili olduğu gösterilmiş bir yöntemdir.

Notch Terapisi, ek bir terapi sesi sunan statik gürültü ve okyanus dalgası yaklaşımlarından farklı olarak, belirgin olmayan ve duyulmayan bir şekilde etkide bulunur. Yapmanız gereken tek şey normalde kullandığınız gibi işitme cihazlarını kulağınıza yerleştirmektir, böylece kulak çınlamasının verdiği rahatsızlığı sadece birkaç hafta içinde azalır.

Kalıcı rahatlama potansiyeli.
Notch Terapisi kulak çınlamasını tamamen ortadan kaldırma olanağı sunar *. Uzun süren kulak çınlaması seslerini arka plana atarak aşırı uyarılma azaltılmış olur ve beyin artık kulak çınlaması seslerini duymamayı öğrenir, böylece kulak çınlaması olmadan yaşamanın gerçeklik olasılığı sağlanmış olur.

#Çocuğunuzun işitme kaybı var mı? #Neden Çift Taraflı İşitme Cihazı Kullanmalıyız? #Pure 312 Nx Doğrudan akış ile birlikte en küçük ve tam donanımlı işitme cihazı. #Pure 13 Nx Doğal ses için üstün performans ve en uzun akış süresi birleşiyor. #Motion 13 Nx Çok yönlü ayar seçenekleri ile doğrudan akış. #İşitme Cihazına Alışırken Ne Gibi Problemlerle Karşılaşılabilir?
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.