Kurumsal

Adaduy İşitme Merkezi yaklaşık 11 yıldır müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ilkesiyle yola devam etmektedir.

SIEMENS İŞİTME CİHAZLARI İLE KALİTE,GÜVEN VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÇERÇEVESİNDE, SON TEKNOLOJİ İŞİTME CİHAZLARIYLA,SATIŞ ÖNCESİ VE SATIŞ SONRASINDAKİ SERVİS HİZMETİYLE EN İYİ HİZMETİ VERMEKTEDİR.

İŞİTME KAYIPLI BİREYLERİN YAŞAMLARINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN GÜLER YÜZLÜ HİZMETİMİZLE SİZLERE ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ.

GÜÇLÜ KADROMUZ TEKNOLOJİK ALTYAPIMIZ İLE HİZMET AĞİMIZI GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYORUZ.

İŞİTME CİHAZLARIMIZ TEKNOLOJININ ULAŞTIĞI SON NOKTADA, FM SİSTEM, BLUETOOTH BAĞLANTISI, PİLSİZ ÇALİŞAN MODELLER VE MÜKEMMEL DİZAYNLARI İLE SİZLERE SEÇİMİNİZDE VE KONFORUNUZDA EN MÜKEMMELİ YAKALAMA FİRSATI TANIYORUZ.

İŞİTME CİHAZI DENEME, UYGULAMA, AYARLAMA, BİLGİLENDİRME..GİBİ HİZMETLER BU KONUDA UZMANLIK GEREKTİRİR.KULLANILACAK CİHAZ TİPİ (KULAK İÇİ,KULAK ARKASI..VB.) KULAK KALIBI VE KALIBIN AKUSTİK ÖZELLİĞİ HASTANIN İŞİTME KAYBINA,YAŞINA,KULAK YAPISINA GÖRE BELİRLENİR.BAZI KİŞİLERDE BİREYSEL ÖZELLİKLERİ VE İHTİYAÇLARI DA İLGİLİ UZMAN TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP ÇOK ÖZEL CİHAZ UYGULAMALARI GEREKEBİLİR.BÖYLE DURUMLARDA ÜCRETSİZ İŞİTME CİHAZI DENEMESİ İÇİN SİZLERİ BEKLİYORUZ..

İŞİTME CİHAZI UYGULAMALARI REM (GERÇEK KULAK ÖLÇÜMÜ) İLE YAPIYORUZ. BÖYLECE EN UYGUN CİHAZ SEÇİMİ DİJİTAL ORTAMDA EN DOĞRU AYARDA YAPILIP YAPILMADIĞINI GÖREBİLİYORUZ.

ÜRÜNLERİMİZ SAĞLIK BAKANLIĞI KRİTERLERİNE SAHİPTİR.


Adaduy İşitme

Kaliteli Hizmet

Kaliteli Hizmet

Adaduy işitme merkezi yaklaşık 11 yıldır müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ilkesiyle yola devam etmektedir.

Profesyonel Destek

Profesyonel Destek

Dünyanın en iyi işitme cihazlarından biri olan Signia markasının Adapazarı tek yetkili satıcısı olup kadrosundaki profesyonel işitme uzmanlarıyla, işitme kaybına sahip bireylere satış ve teknik destek sağlamaktadır.

Signia Güvencesi

Signia Güvencesi

Signia işitme cihazları yılların deneyimine, Türkiye geneli yaygın şubeleri ve dünyanın en iyi işitme cihazı teknolojisi ile sektörüne liderlik etmektedir.

Sağlık Bakanlığı Onaylı

Sağlık Bakanlığı Onaylı

Merkezimiz ve cihazlarımız özel olarak sağlık bakanlığı onaylanmıştır. Gönül rahatlığı ile alıp kullana bilirsiniz.

#Çocuğunuzun işitme kaybı var mı? #Neden Çift Taraflı İşitme Cihazı Kullanmalıyız? #Pure 312 Nx Doğrudan akış ile birlikte en küçük ve tam donanımlı işitme cihazı. #Pure 13 Nx Doğal ses için üstün performans ve en uzun akış süresi birleşiyor. #Motion 13 Nx Çok yönlü ayar seçenekleri ile doğrudan akış. #İşitme Cihazına Alışırken Ne Gibi Problemlerle Karşılaşılabilir?
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.