Signia Assistant

İşitme deneyiminiz kişiseldir – sevdiğiniz seslerden, farklı akustik çevrelerdeki ihtiyaçlarınıza kadar değişkenlik gösterir. Signia Assistant, hayatın akışından kopmamak ve önem verdiklerinizi duyabilmek için her an yanınızda olan kullanışlı yardımcınızdır.


Signia Assistant, Signia app'te yer almaktadır – iOS ve Android akıllı telefonlar için mevcuttur.

Kullandığı yapay zeka teknolojisi ile Signia Assistant, size mümkün olan en kişisel işitme deneyimini sunmak ve zorlu koşullarda gerekli desteği verebilmek için ayar tercihlerinizi öğrenir. Kullanıcıların %93'ü zorlu dinleme koşullarında Signia Assistant'ı kullanırken işitme cihazlarından memnun olduklarını belirtmiştir.¹

İşitme yolculuğunuzun her adımında size eşlik eder, güveninizi artırır ve Signia Assistant kullanıcılarının %93'ünün bildirdiği gibi, işitme deneyiminizde daha kontrol sahibi hissetmenizi sağlar.

Oldukça akıllı bir asistan

Arka plandaki müthiş teknolojisi sayesinde Signia Assistant'ın kullanımı çok kolaydır. Signia Assistant yaşayan bir sistemdir – sizi iyi desteklemek için zamanla yeni beceriler kazanır. Ayar tercihlerinizi öğrenerek size en uygun çözümü sunar.

Kolay başlangıç

İlk randevularınız süresince işitme cihazlarınız hakkında birçok yeni bilgi edinirsiniz. İşitme merkezinden ayrılıp eve döndüğünüzde size aktarılan her detayı hatırlamayabilirsiniz 

Yeni Signia Assistant sayesinde ihtiyacınız olan temel bilgilerin her  zaman yanınızda olduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz. Kolay anlaşılır kullanım videoları ve sorun giderme rehberine dilediğiniz zaman telefonunuzdaki uygulamadan ulaşabilirsiniz.

Signia Assistant ile:
Her durumda daha net bir ses ve en iyi konuşma anlayışı için kişisel tercihlerinize göre uyarlanmış ayarlar 
Randevunuz sırasında görüşülen her ayrıntıyı kolayca hatırlayabilmeniz için işitme cihazı kullanımı ile ilgili soruların yanıtları
İhtiyaç duyduğunuzda son derece sezgisel 7/24 destek 
İşitme kaliteniz için kontrol ve güven
Signia Assistant’a Signia app üzerinden ulaşabilirsiniz – uygulama iOS ve Android akıllı telefonlar için mevcuttur.

#Çocuğunuzun işitme kaybı var mı? #Neden Çift Taraflı İşitme Cihazı Kullanmalıyız? #Pure 312 Nx Doğrudan akış ile birlikte en küçük ve tam donanımlı işitme cihazı. #Pure 13 Nx Doğal ses için üstün performans ve en uzun akış süresi birleşiyor. #Motion 13 Nx Çok yönlü ayar seçenekleri ile doğrudan akış. #İşitme Cihazına Alışırken Ne Gibi Problemlerle Karşılaşılabilir?
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.