Signia app

Kontrol sizde
Signia App, işitme deneyiminizi daha kişisel ve özel kılmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size getiriyor. Doğrudan ses aktarımı, uzaktan kontrol ve uzaktan uzman desteği, artık hepsi çok kolay. Tek ihtiyacınız akıllı telefonunuz.

Kullanımı kolay, işitme cihazlarınıza doğrudan ses aktarımı yaparken cihazınızın ses yüksekliğini ve diğer ayarlarını gizlilik içinde düzenleyebilirsiniz.

Signia App ile İşitme Sağlığı Uzmanınızla iletişim kurabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda uzaktan destek alabilirsiniz.

Signia Assistant ile yepyeni
Her durumda daha net bir ses ve en iyi konuşma anlayışı için kişisel tercihlerinize göre uyarlanmış ayarlar Randevunuz sırasında görüşülen her ayrıntıyı kolayca hatırlayabilmeniz için işitme cihazı kullanımı ile ilgili soruların yanıtları
İhtiyaç duyduğunuzda son derece sezgisel 7/24 destek  İşitme kaliteniz için kontrol ve güven
 

Maske Modu özelliği
Signia app’te yer alan özel bir düğme, COVID-19 salgını süresince işitme cihazı kullanıcılarının işitme deneyiminde devrim yaratıyor ve işitme performansınızı geliştirmek için sürekli olarak nasıl yenilikler sunduğumuzu ortaya koyuyor.

#Çocuğunuzun işitme kaybı var mı? #Neden Çift Taraflı İşitme Cihazı Kullanmalıyız? #Pure 312 Nx Doğrudan akış ile birlikte en küçük ve tam donanımlı işitme cihazı. #Pure 13 Nx Doğal ses için üstün performans ve en uzun akış süresi birleşiyor. #Motion 13 Nx Çok yönlü ayar seçenekleri ile doğrudan akış. #İşitme Cihazına Alışırken Ne Gibi Problemlerle Karşılaşılabilir?
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.