The Connected Ear

Akışın ötesinde bağlantı.

Odyoloji liderliği, direkt ses akışı ve TeleCare 2.0'ın olağanüstü birleşimi.

Signia’nın geleceğe yönelik yapmış olduğu son adım, üstün odyolojisini, sektörün en geniş ve en yenilikçi Bluetooth kullanımı ile daha da geliştirmiş olmasıdır. Ses netliğini, endüstri lideri bağlantı ve devrim niteliğindeki uzaktan işitme desteği ile mükemmel pil ömrünü birleştirerek tek bir işitme cihazında sunar: Pure 13 BT primax. Kullanıcılar çevrelerine tamamen bağlıdır: birbirlerine, iPhone’larına ve siz İşitme Sağlığı Uzmanlarına.

Biz buna the Connected Ear diyoruz.

Dünyanın ilk Yüksek Çözünürlüklü binaural ve doğrudan ses aktarımı.

1. Önde gelen odyoloji:
primax star ile en iyi Yüksek Çözünürlüklü binaural platform ve hareket sensörü teknolojisi geliştirildi.

2. Rakipsiz bağlantı:
Doğrudan akış ve yeni myControl Uygulaması en iyi bağlantı ve uzaktan kumandayı sunar.

3. Yenilikçi TeleCare 2.0:
TeleCare 2.0 ile, devrim niteliğindeki uzaktan işitme desteği, başarılı denemeler için gelişmiş hassas ayar ve Bluetooth veri kaydı sağlar.

Tüm dünyanın en iyisi.


Pure 13 BT primax: Rakipsiz bağlantı.

e2e 3.0 Yüksek Çözünürlüklü binaural işitme sağlar.

Bluetooth 2.4 gHz düşük enerji ile iPhone’lara doğrudan bağlantı sağlar.

Signia TeleLink uzaktan ayar ve kontrol geniş bir uyumluluk sağlar

1. Odyoloji. Zahmetsiz işitme.

Signia, sektör lideri platformunun doruk noktası olan primax star ile en sofistike odyolojiyi bir arada getiriyor. primax star gerçek ve zahmetsiz işitme deneyimi için yeni bir hassasiyet düzeyi sunar *. En iyi konuşma ve anlaşılabilirlik için dünyanın en hassas mikrofon sistemine sahiptir.

Mükemmel konuşma kolaylığı.

Üstün strateji.

Sistemimiz, tüm çevreyi sürekli olarak izler ve dikkati anında yeni ses kaynaklarına odaklar. Aynı zamanda, konuşmadaki sesler küçük adımlarla sürekli olarak ayarlanır, böylece ses seviyesini ortamdaki tüm seslerin üstüne çıkarır.

Mikrofon, en yüksek gürültülü olan ortamlarda net bir şekilde hoparlöre odaklanır ve diğer sesler arka plana atılır: doğal binaural süreçleri uygular. Bu gelişmişlik yalnızca Yüksek Çözünürlüklü binaural ve güçlü mikrofon ağı ile sağlanabilir.

Hareketli dinleyici için sistem.

Dünyanın ilk iPhone hareket sensörleri kullanımı.

Günümüzün çoğunu, hareket halinde ve insanlarla konuşurken harcıyoruz. Ancak, geleneksel işitme cihazları çevreyi sadece akustik bilgilere dayalı olarak sınıflandırır ve daha az etkili bir şekilde uyarlayabilir. Dikkati özellikle öne odaklar ya da aralığı fazla açık bırakırlar; bu nedenle yürüyüş sırasında, koşu yaparken veya gürültüde araba kullanırken sohbet etme ve konuşma becerileri azalır.

Gelişmiş sınıflandırma sistemi ile güçlendirilen hareket sensörü, tam bir durum farkındalığı sağlar, bu nedenle kişi hareket halindeyken bile en iyi işitme için dikkatini doğru yere odaklayabilir.

2. Bağlantı. Uygun akış ve kontrol.

Konuşmacılar, fazladan bir ara cihaz takmaya gerek duymadan, telefon aramalarını, müzik ve televizyon sesini doğrudan ve kolayca işitme cihazlarına aktarabilirler. Signia’nın doğrudan akış çözümü, odyolojide endüstri lideri olmasından ödün vermeden güvenilirlik ve yüksek ses kalitesi sağlar. Bluetooth bağlantısı, yeni myControl Uygulamasını uzaktan kumanda edebilmeye olanak tanır.

Kablosuz akış.

StreamLine TV aksesuarı, iPhone’lar ve ses düzeneklerinden doğrudan kablosuz olarak aktarım yapar – kullanıcıların en sevdikleri cihazlar ile en iyi bağlantının keyfini yaşamalarını sağlar.

myControl Uygulaması.

Pure 13 BT primax için yeni ve benzersiz bir uygulama, önceki uygulamalarımız gibi başarılı özelliklere erişebilmenizi sağlıyor ve işitme cihazlarının heyecan verici kontrolünü bir arada sunuyor.

Uzaktan İşitme Desteği. TeleCare 2.0, Bluetooth ile artık yeni bir seviyede.

Telefona yapılan Bluetooth bağlantısı, İşitme Sağlığı Uzmanının TeleCare portalındaki işitme cihazı ayarlarını ve çevresel verilerini görmesini sağlar. Deneme sürecindeki başarı için değerli öngörüleri günlük olarak çizerken, gerçek zamanlı veriler objektif uzaktan ayarlamayla yardımcı olmak için görüntülenir.

Deneme başarısını tahmin etmek için günlük veriler.

- Günlük kullanım süresi

- Program kullanımı ve sınıflandırma yaygınlığı

- Günlük kullanım memnuniyeti

Uzaktan ayar için yardımcı ve gerçek zamanlı veriler

- Program

- Ses seviyesi

- Pil durumu

- Çevre sınıflandırması

- Çevredeki gürültü seviyesi

*Kuzey Kolorado Üniversitesinde 2015 yılında yapılan testlerin sonucuna göre primax’in yeni özellikleri bilgi toplama ve analiz etme konusunda çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Primax’in özelliklerinde olan SpeechMaster ve EchoShield, kullanıldığında beyinde dinleme için harcanan eforun önemli derecede azaldığını göstermektedir.

×

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Tıkla Konum Yolla